Forum mieszkańców osiedla Klasztorna we Wrocławiu Strona Główna Forum mieszkańców osiedla Klasztorna we Wrocławiu
ul. Klasztorna 17-41, Wrocław/Wojszyce, deweloper LOKUM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum mieszkańców osiedla Klasztorna we Wrocławiu Strona Główna
Forum mieszkańców osiedla Klasztorna we Wrocławiu - Warunki Rejestracji

§1.

Administrator Forum klasztorna.net, udostępnia swoim użytkownikom możliwość bezpłatnego uczestniczenia w forum klasztorna.net, zwanego dalej Forum, w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne tematy. Forum klasztorna.net jest inicjatywą prywatną i nie ma związku z deweloperem LOKUM i zarządcą osiedla firmą Admirom-5.


§2.

Dostęp do dodawania komentarzy i nowych wątków na Forum posiadają zarejestrowani użytkownicy Forum, którzy skorzystają z formularza pozwalającego umieścić wpis na Forum, zwani dalej Uczestnikami Forum.


§3.

Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator Forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Uczestników na łamach Forum.


§4.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Uczestników Forum na łamach Forum treści sprzecznych z prawem.


§5.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Uczestników Forum na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwych, będących pomówieniami itp.


§6.

Administrator Forum zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w par. 4 i 5 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia par. 4 i 5 regulaminu. Administrator Forum może również przekazać pozostające w jego posiadaniu dane Uczestników Forum sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.


§7.

Administrator Forum dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.


§8.

Wydawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na forum. Regulamin forum znajduje się w dziale "FORUM"
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group